Firma GEOPIL USŁUGI Geodezyjno-Kartograficzne działa na rynku od 2011r. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą geodezyjną. Nasze prace wykonują inżynierowie z zakresu geodezji, gospodarki nieruchomościami i informatyki. Podczas ponad 10 lat działalności nasi inżynierowie korzystają z najnowszych rozwiązań - sprzętów geodezyjnych tj. odbiorników GPS, które współdziałają z systemem ASG-EUPOS, tachimetrów elektronicznych, niwelatorów i oprogramowania geodezyjnego. Nasza wysokowykwalifikowana kadra inżynierów to ludzie odpowiedzialni za powierzone im zadania, ambitni i pracowici. Inwestujemy w ludzi z pasją. Dbamy o to, by nasi pracownicy starali się zrozumieć potrzeby KAŻDEGO naszego klienta i potrafili mu pomóc. Aby każdy klient miał pewność, że poświęcamy mu należną uwagę - dochowamy wszelkich starań, by sprostać jego oczekiwaniom. Systematycznie podnosimy swoje kwalifikacje poprzez szkolenia z zakresu geodezji, kursy, studia podyplomowe.

KURSY i SZKOLENIA

EWOPIS, prowadzący kurs GEOBID,
EWMAPA – działki warstwy, obiekty prowadzący kurs GEOBID,
EWMAPA – w zakresie prowadzenia baz danych BDOT500, GESUT, EGIB prowadzący kurs GEOBID,
Obsługa oprogramowania narzędziowego TurboMAP wersja 9 prowadzący szkolenie GEOMATYKA – KRAKÓW,
Szkolenie UAVO BVLOS MR 25 kg – prowadzący szkolenie NAVIGATE,
Fotogrametria niskiego pułapu z oprogramowaniem Pix4Dmapper - prowadzący szkolenie NAVIGATE.

2021

Szkolenie „Nowe rozporządzenie w sprawie ewidencji gruntów i budynków z uwzględnieniem przepisów rozporządzenia w sprawie „standardów” i w sprawie BDOT w kontekście ewidencji gruntów i budynków”, prowadzący szkolenie: Stowarzyszenie Geodetów Polskich oddział w Katowicach – 09.2021r.

2020

Szkolenie „ Geodezyjne standardy techniczne, operat techniczny i weryfikacja wyników prac geodezyjnych” – prace geodezyjne oraz ewidencja gruntów i budynków – (w nowym stanie prawnym obowiązującym od 22 sierpnia 2020r.), prowadzący szkolenie FS-SZYMON – 10.2020r. Szkolenie „Problemy geodezyjno-prawne w praktyce” – omówienie przepisów procedur oraz praktycznych przykładów, prowadzący szkolenie: Geodezyjna Izba Gospodarcza – 09.2022r.

GEOPIL to firma otwarta na nowoczesne technologie, rozwijająca się wraz z postępem technologicznym, które są bardzo istotne w naszym zawodzie. Solidny, precyzyjny, nowoczesny i niezawodny sprzęt to przy naszej pracy sprawa pierwszorzędnej rangi. Sprzęt razem z właściwie przygotowanymi do pracy pracownikami i wdrożonymi technologiami stwarza nam możliwości podejmowania się wielu zadań z zakresu geodezji.